+90 224 280 75 00 info@akyapak.com.tr
SRP
Ana sayfa SRP

SRP

Ayarlı Kaynak Pozisyoneri

BROŞÜR İNDİR

Makina Broşürünü İndirmek İçin Tıklayın

 

Ayarlı kaynak pozisyonerlerinin yapısı tablanın dönme ve açısal olarak eğilmesi için en uygun konfigürasyona göre tasarlanmıştır. Pozisyoner ile geometrik şekil fark etmeksizin, ölçü sınırlarındaki tüm parçalara pozisyonlama yapılabilir ve uygun kaynak köşesi oluşturulabilir. Pozisyonerler gerek otomatik gerekse elle kaynakta hızı ve verimi artırdığı gibi, vinç kullanımı minimize etmesiyle de çelik konstrüksiyon atölyelerinde önemli bir yer sahibidir.

Ürün konstrüksiyon olarak; gövde, motor, tabla döndürme ve eğme sistemleri, elektrik panosu ve uzaktan operatör kontrol ünitesinden oluşmaktadır ve yapısal olarak en iyi korumaya sahiptir. Ağır iş parçaları için pozisyonerler zemine sabitlenmelidirler.

Operatörler; pozisyonerde döner tabla üzerine koydukları parçaları saat yönünde ya da saat yönünün tersine, hassas bir şekilde, düzgün olarak ve kumanda paneli üzerinden kontrol edebilecekleri ayarlanabilir hızlarda rahatça döndürebilirler. Aynı zamanda istenilen açıyı sağlamak için öne doğru yatırabilirler.

Döner tabla üzerinde standart olarak açılmış ‘’T’’ kanalları mevcuttur. Bu sayede iş parçasının hızlı bağlanmasına imkân sağlanır. Tabla döndürme ve öne – geri eğme, çelik düz dişli aktarma sistemleriyle yapılmıştır.

Akyapak Makine standart listelerinde 1 ila 40 tonluk pozisyonerlere yer vermektedir. Ancak özel durumlarda 100 tona kadar üretim yapma kapasitesine sahiptir.

 
Akyapak Makina
  • Ayarlanabilir dönüş hızı
  • 5 metre kablolu uzaktan kumanda
  • Kumanda paneli üzerinde dönüş takibini sağlayan dijital hız göstergesi
  • Kaynak – şase mekanizması
  • Mekanik açı göstergesi (tilt haraketinde)
  • Frenli motorlar
  • Programlanabilir otomasyon kontrolü
  • Kolon Bom sistemleri ile aynı panelden kontrol
  • Kablosuz uzaktan kumanda
  • Şantiye şartlarına karşı özel izolasyonlar

 


FOTO GALERİ
İLGİLİ ÜRÜNLER

Detaylı Bilgi İsteyin

Lütfen formdaki tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. En kısa süre içerisinde satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir.

Bu sitede yer alan fotoğrafların tamamı temsilidir ve yeni üretilecek makinelerle birebir aynı görünümde ve özelliklerde olmayabilir. Akyapak, makine görünümlerinde ve özelliklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Metal bükme, delme, kesme makineleri ve kaynak çözümleri ile 6 kıtada 112 ülkeye ihracat yapan Bursa’nın en köklü üreticilerinden AKYAPAK 60. yılını kutluyor.


E-bülten listesine kayıt ol

İletişim

MERKEZ & FABRİKA

Hasanağa OSB Mah. HOSAB Sanayi Cad.
No: 62 Nilüfer
BURSA / TURKEY

Tel: +90 (224) 280 75 00
Faks: +90 224 280 75 01
Email: info@akyapak.com.tr

AKYAPAK USA

4007 W Alva Street Unit B Tampa, FL 33614

Tel: +1 (813) 351 7100
Email: info@akyapakusa.com
Web: www.akyapakusa.com

AKYAPAK RUSSIA

127238, Moscow, Dmitrovskoe Shosse, 71b, Office 216

Tel: +7 925 608 28 80
Email: russia@akyapak.com

Teknik Destek: 0850 221 58 69

© 2017-2022 Akyapak. All Rights Reserved.
Kariyer Gizlilik Bildirimi Bilgi Toplumu Hizmetleri KVKK Aydınlatma Metni Akyapak İlgili Kişi Başvuru Formu