+90 224 280 75 00 info@akyapak.com.tr
AHS
Ana sayfa AHS

AHS

4 Toplu Silindir Bükme Makineleri

Büyük Zorluklara Büyük Çözümler

AHS hassas ve zorlu bükümler için güvenilir ve mükemmel çözüm sunar. 2 mm’den 200 mm’ye plaka kalınlığında ve 500 mm’den 12000 mm’ye sac genişliğinde malzemeleri bükmek için en akılcı seçimdir.

Hassas, Üretken ve Güvenilir

AHS, güvenirliğinin yanında, yüksek büküm hızı ile üretkenliği arttırırken kullanım kolaylığı sayesinde en zorlu bükümlerin üstesinden kolayca gelebilir. Plaka, büküm süresince sıkıştırılmış olduğundan patinaj ve malzemenin kayması önlenmiştir. Böylece daha güvenli bükümler gerçekleştirilir ve daha hassas sonuçlar elde edilir.

AHS 4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri’nde yan millerden biri “dayama” olarak kullanılabilir, böylece plaka, giriş yönünün karşısındaki mile kolayca ve hassas bir şekilde hizalanabilir.

Tek Pasoda Daha Az Düz Uç

AHS modelinde ön-büküm ve büküm yapılırken malzeme alt mil ile sıkıştırılabildiğinden tek pasoda tam bir silindir elde etmek mümkün olur. AHS modeli plakanın üst ve alt top arasında hassas bir şekilde sıkıştırılmasına olanak tanır ve böylece uçlardaki düzlük minimuma indirilir. Üstün donanımlara sahip Akyapak 4 Toplu CNC Büküm Makineleri ise operator bağımlılığını azaltarak daha güvenli ve daha üretken bir çözüm sunar.

BROŞÜR İNDİR

Makina Broşürünü İndirmek İçin Tıklayın

 

AHS-RK

Akyapak geliştirdiği AHS-RK Rüzgar Kulesi Büküm Hattı ile rüzgar enerjisi sektörüne özel çözümler sunuyor. 55 yıllık tecrübesi ve birçok ürün grubundaki mühendislik ve üretim uzmanlığı ile Akyapak, bütüncül çözümler sunma noktasında da pazardaki rakiplerinden ayrılıyor. Akyapak yine kendi bünyesinde geliştirdiği ve üretimini yaptığı Kaynak Çözümleri ile Rüzgar Kulesi Büküm Hatları’nı entegre şekilde projelendiriyor.

Kolon-Bom sistemleri ve çeviriciler ile birlikte projelendirilebilen Akyapak Rüzgar Kulesi Büküm Hatları sunduğu yüksek hız ve otomasyon ile üretkenliğinizi arttırarak yüksek üretim kapasitesi sağlar.

AHS-T

AHS-T Tank Bükme Makinesi Akyapak’ın 55 yıllık tecrübesi ve mühendislik uzmanlığı ile tasarlandı. AHS-T çoklu radyus içeren tankların tek seferde bükümünü kolaylıkla gerçekleştirir. Ürettiği makinelerin teknolojik altyapılarını da sürekli geliştiren Akyapak, üstün CNC özellikli AHS-T ile uzun tankların bükümü için hızlı ve güvenilir çözüm sunuyor.

AHS-T makinesinde mil çapları ufaktır ve topların esnememeleri için destekler konulmuştur. Çeşitli uygulamalar için farklı boylarda üretilebilen AHS-T, Akyapak’ın “talebe özgü” çözümlerdeki uzmanlığını yansıtıyor.

AHS-PM

Akyapak’ın endüstrinin spesifik ihtiyaçlarına sunduğu özel çözümler arasında yer alan AHSPM, uzun ve görece dar boru çaplarında yüksek performans gösterecek şekilde tasarlandı.

Boru üretiminde yüksek verimlilik sunan AHS-PM modelinde üst mil, esnemeleri karşılamak için ön-gerilmeli olarak tasarlanmıştır. Çeşitli boru çapları ve kalınlıklar için üst mil hızlı bir şekilde değiştirilebilmektedir.

AHS-V

AHS-V Dikey Silindir Bükme Makinesi geniş çapa bükümler veya yarım-ay şekline bükümler için ideal bir çözümdür. Akyapak’ın endüstrinin spesifik ihtiyaçlarına yönelik bir diğer çözümü olan AHS-V, dikey özelliğiyle daha az alan gerektirir.

 
Akyapak Makina
 
 • Konik bükme aparatı
 • İndüksiyon ile sertleştirilmiş miller
 • Yan miller için dijital gösterge
 • Komple çelik (St-52) kaynak konstrüksiyon makine gövdesi
 • Makineden ayrı, hareketli kontrol paneli
 • Çift hız
 • Oynak makaralı rulman ile yataklanmış miller
 • Kumanda panelinden hidrolik olarak açılıp kapanan üst mil kapağı
 • Kumanda paneli üzerinden gerçekleştirilen konik açma ve pozisyon ayarlama özelliği
 • Üst ve alt (merkezi) millerde hidrolik motor ve planet redüktörlerle tahrik
 • Elektro-hidrolik kalibrasyon
 • CE, ISO9001 – 2015, TSEK ve TURQUM sertifikaları
 • Değişebilir dönüş hızı
 • Malzeme besleme tablası
 • Havalı yağ soğutma
 • Merkezi dayama
 • Yan dayamalar
 • Malzeme çıkarıcı
 • Alt destek sistemi
 • Değişebilir üst mil
 • CNC AK400

 


FOTO GALERİ
İLGİLİ ÜRÜNLER
Bombe Presleri
BMB-P
 
Bombe Presleri
 
Kenar Sıvama Makineleri
BMB
 
Kenar Sıvama Makineleri
 
Plaka Doğrultma Makineleri
APSM
 
Plaka Doğrultma Makineleri
 
Kolon Bom Sistemleri
HCB / EHCB / MCB
 
Kolon Bom Sistemleri
 
Konvansiyonel Çeviriciler
CR
 
Konvansiyonel Çeviriciler
 

Detaylı Bilgi İsteyin

Lütfen formdaki tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. En kısa süre içerisinde satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir.

Bu sitede yer alan fotoğrafların tamamı temsilidir ve yeni üretilecek makinelerle birebir aynı görünümde ve özelliklerde olmayabilir. Akyapak, makine görünümlerinde ve özelliklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Metal bükme, delme, kesme makineleri ve kaynak çözümleri ile 6 kıtada 112 ülkeye ihracat yapan Bursa’nın en köklü üreticilerinden AKYAPAK 60. yılını kutluyor.


E-bülten listesine kayıt ol

İletişim

MERKEZ & FABRİKA

Hasanağa OSB Mah. HOSAB Sanayi Cad.
No: 62 Nilüfer
BURSA / TURKEY

Tel: +90 (224) 280 75 00
Faks: +90 224 280 75 01
Email: info@akyapak.com.tr

AKYAPAK USA

4007 W Alva Street Unit B Tampa, FL 33614

Tel: +1 (813) 351 7100
Email: info@akyapakusa.com
Web: www.akyapakusa.com

AKYAPAK RUSSIA

127238, Moscow, Dmitrovskoe Shosse, 71b, Office 216

Tel: +7 925 608 28 80
Email: russia@akyapak.com

Teknik Destek: 0850 221 58 69

© 2017-2022 Akyapak. All Rights Reserved.
Kariyer Gizlilik Bildirimi Bilgi Toplumu Hizmetleri KVKK Aydınlatma Metni Akyapak İlgili Kişi Başvuru Formu