00 75 280 224 90+ info@akyapak.com.tr
Türkiye’de Bir İlk Yine Akyapak’tan
Ana sayfa Türkiye’de Bir İlk Yine Akyapak’tan

الأخبار

Nascc 2019
11 أبريل 2019
Akyapak في أوكرانيا
21 شهر نوفمبر 2017
AKYAPAKUSA attended Fabtech again this year
06 شهر نوفمبر 2017
We Are At WIN Metalworking
13 شهر فبراير 2017
Akyapak SteelFab Fuarı’nda da yerini aldı
19 كانون الثاني 2017
  • Türkiye’de Bir İlk Yine Akyapak’tan
  • Türkiye’de Bir İlk Yine Akyapak’tan
Türkiye’de Bir İlk Yine Akyapak’tan1 Türkiye’de Bir İlk Yine Akyapak’tan2

BURSA-Akyapak sektöründeki “devleri” üreterek, fark yaratmayı sürdürüyor. Hidrolik profil bükme makinelerinde de müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak çözüm ortağı olan Akyapak, son olarak ürettiği APK- 800 ile yine bir ilke imza attı.

50 yılı aşkın süredir iş ortaklarının arzuladıkları hedeflere ulaşabilmelerini sağlamak adına özel çözümler üretmeye devam eden Akyapak; Hidrolik Profil Bükme Makinelerindeki uzmanlık, tecrübe ve teknolojisini bir kez daha gözler önüne serdi. 490 x 130mm lamayı zor yoldan 3 metre çapa, HEA-800 profilini zor yoldan 55 metre çapa bükümünü gerçekleştiren Akyapak’ın APK 800 modeli inşaattan enerji sektörüne kadar farklı bir çok sektörde çeşitli profillerin kıvrılmasına olanak sağlıyor.

İhracat yaptığı ülke sayısını 98’e çıkaran Akyapak, dünyaya, Akbend markası ile sac, boru ve profil bükme makineleri üretirken; Akdrill markası altında ise dünyada da Türkiye’de de öncülerinden olduğu profil delme, markalama ve kesme hatları ile plaka ve flanş delme, oxy ve plasma kesme makineleri imal ediyor.

Yüksek kaliteli komponentler özel teknik tasarım başarısıyla çok güçlü bir gövdede birleşerek en ileri teknoloji “hidrolik boru ve profil bükme makinelerini” meydana getiriyor. Çelik malzemeden yapılan kaynak konstrüksiyon yapısı ile sağlam ve güvenilir, daha büyük mil çapları ile minimum esneme ve daha az deformasyon, daha büyük rulman ölçüleri ile uzun ömürlü APK Hidrolik Profil Bükme Makineleri, yüksek büküm momenti ve hidrolik silindirlerinin kuvveti sayesinde ise daha büyük kesitleri zorlanmadan bükebiliyor. Pratik ve üniversal vals topları da daha kolay ve çeşitli profillerin kıvrılmasına imkân tanıyor. Bu makineler, üç top tahrikli olduklarından ve kıvırma sırasında malzemenin kayması minimize edildiğinden dolayı daha yüksek kapasiteli büküm yapma imkânı sağlıyor. Apk45-35-30 hariç iki alt top birbirinden bağımsız olarak hidrolik ile hareket eder. Bu sayede, sadece üst topun hareket ettiği makinelere göre, operatörün becerisi artar ve malzemenin her iki ucunun da ön büküm yapılmasına olanak sağlanır. Yan dayamalar, özellikle köşebent ve spiral kıvırma işlemini kolaylaştırmak ve deformasyonu minimuma indirmek için 3 yönde hareketlidir. Bütün bu özellikleri ile APK modelleri rakipleri karşısında daha etkileyici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

STANDART ÖZELLİKLER

ÖZEL AKSESUARLAR

جميع الصور الواردة في هذا الموقع تمثيلية وقد لا تبدو بنفس الشكل أو الخصائص مع الماكينات التي سيتم إنتاجها. تحتفظ Akyapak بالحق في إجراء تغييرات في شكل وخصائص الماكينات دون إشعار.
تحتفل شركة AKYAPAK، أحد أعرق الشركات في بورصة، والتي تصدر منتجاتها من ماكينات ثني وثقب وقطع ولحام المعادن لأكثر من 112 دولة في 6 قارات، بعامها الخامس والخمسون.

التواصل

MERKEZ & FABRİKA

Hasanağa OSB Mah. HOSAB Sanayi Cad
No: 62 Nilüfer
BURSA / TURKEY

الهاتف: 0075 280 (224) 90+
Fax: +90 (224) 280 75 01
البريد الإلكتروني : info@akyapak.com.tr

AKYAPAK USA

4007 W Alva Street Unit B Tampa, FL 33614

الهاتف : 7100 351 (813) 1+
البريد الإلكتروني : info@akyapakusa.com

AKYAPAK RUSSLAND

Moscow, Russia

الهاتف : 80 28 608 925 7+
البريد الإلكتروني : russia@akyapak.com

جميع الحقوق محفوظة 2021-2017 Akyapak ©
  المهنية     إشعار الخصوصية