+90 224 280 75 00 info@akyapak.com.tr
BEB
Ana sayfa BEB

BEB

Kaynak Ağzı Açmak Makinesi

BROŞÜR İNDİR

Makina Broşürünü İndirmek İçin Tıklayın

  • BEB Pah kırma makineleri özel alaşımlı bir bıçağın elektrik motoru sayesinde dönerek malzemenin kenarlarını kırpmak amacı ile tasarlanmış bir makinedir.
  • Tek kişi tarafından basit kullanım için tasarlanmış ve dakikada yaklaşık olarak 3m hızla düz veya dairesel levha kesebilir. Tek seferde tamamlanamayan daha derin kesimler için çoklu kesim uygulanabilir. Kesimin açısını ve derinliğini değiştirmek için basit ayarlar bulunmaktadır.
  • Makine yatay levha kesimi yaparken kendi ağırlığı ile hareket eder. Makine, kesim işlemi sırasında zemin veya pist boyunca hareket etmesini sağlayan yaylı küçük tekerleklere sahiptir.
  • Ayarlanabilir eğim başı sayesinde 22.5° den 55° ye kadar kesme açısı sağlar. Sanayi için oldukça etkili, kullanışlı ve yumuşak çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum dahil çok geniş çeşitlilikte malzeme kalitelerini kesme özelliği sunar.V, X, ya da K kaynak ağzı için gerekli özellikleri etkili bir şekilde karşılar.
  • Kullanıcıların elle tutulan tırtırlı (dişli) kesme malzemelerinden ve hava basıncından kaynaklanan iskelet, kas zedelenmeleri ve işitme kaybından dolayı oluşan üretim kaybı büyük ölçüde azaltılmıştır. Ayrıca kullanıcının yorgunluğu ve tutarsız işçilik gibi zararlı diğer etkenler giderilmiştir. Nitelik olarak istenilen düzeye ulaşılmış, böylece verimlilik ve kârlılık artmıştır.

 


İLGİLİ ÜRÜNLER

Detaylı Bilgi İsteyin

Lütfen formdaki tüm alanları eksiksiz olarak doldurun. En kısa süre içerisinde satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir.

Makine Adı
* Doldurulması Zorunlu Alan
Ad, Soyad * Firma Adı * Şehir *
E-posta * Ülke * Telefon
Mesajınız
Bu sitede yer alan fotoğrafların tamamı temsilidir ve yeni üretilecek makinelerle birebir aynı görünümde ve özelliklerde olmayabilir. Akyapak, makine görünümlerinde ve özelliklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Metal bükme, delme, kesme makineleri ve kaynak çözümleri ile 5 kıtada 98 ülkeye ihracat yapan Bursa’nın en köklü üreticilerinden AKYAPAK 55. yılını kutluyor.

Müşteri Deneyimleri

Aksal Çelik
11 EYLÜL 2017
Ar Metal
6 MART 2017

İletişim

MERKEZ & FABRİKA

Akçalar Sanayi Bölgesi, Sanayi cad.
No:8/A 16225
Akçalar / BURSA / TURKEY

Tel: +90 (224) 280 75 00
Faks: +90 224 280 75 01
Email: info@akyapak.com.tr

AKYAPAK USA

4007 W Alva Street Unit B Tampa, FL 33614

Tel: +1 (813) 351 7100
Email: info@akyapakusa.com

AKYAPAK RUSSIA

Russia, Moscow, Leninsky Prospekt
113/1 office E902

Tel: +7 (495) 255 0601
Email: russia@akyapak.com

© 2017 Akyapak. All Rights Reserved.
Kariyer Gizlilik Bildirimi Bilgi Toplumu Hizmetleri